Płytki Granit G603 New Bianco Cristal płomieniowany 60x60x2 cm
230,00 zł /m²
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze szarym w formacie 60x60x2 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
ANTYPOŚLIZGOWE PŁYTKI GRANITOWE NEW BIANCO CRISTAL O PŁOMIENIOWANEJ POWIERZCHNI DO WSZYSTKIEGO. Płytki w kolorze szarym mogą mieć naprawdę wiele odsłon. Praktyka pokazuje, że taka kolorystyka płytek jest nie tylko niezwykle popularna, ale też dość łatwa do aranżacji. Szarość pasuje do wielu barw – zarówno do roślin zielonych, jak i do mocniejszych czy nawet rozbielonych kolorów przypominających pastele. Tak szerokie spektrum daje naprawdę wiele różnych możliwości.
PŁYTKI GRANITOWE W FORMACIE 60X60X2 CM NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ. Chropowata powierzchnia płytek grantowych New Bianco Cristal w modelu G603 bardzo ciekawie prezentuje się np. w ogrodzie w otoczeniu roślin zielonych oraz luźnych kamieni, ale nie jest to oczywiście jedyna opcja. Antypoślizgowe płytki granitowe New Bianco Cristal o płomieniowanej powierzchni będą też doskonale wyglądać przy elewacji czy na tarasie albo miejskim balkonie. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że produkt jest bezpieczny, a ostre w dotyku wykończenie dodaje całości bardziej industrialnego, surowego charakteru.
Informacje dodatkowe
| Waga | 19,5 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 19.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, chodnik |
| Kolor | szary i srebrny |