Płytki Granit G603 New Bianco Cristal płomieniowany 60x60x1,5 cm
195,00 zł /m²
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze szarym w formacie 60x60x1,5 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
ANTYPOŚLIZGOWE PŁYTKI GRANITOWE NEW W WYKOŃCZENIU PŁOMIENIOWANYM 60X60X1,5 CM Prezentujemy antypoślizgowe płytki granitowe New w wykończeniu płomieniowanym 60x60x1,5 cm, które są stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Płomieniowana powierzchnia ciekawie się prezentuje i bazuje na wysokiej jakości wykonania.
GDZIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ PŁYTKI GRANIOTOWE TEGO TYPU? To doskonały wybór na podłodze, tarasie, posadzce, chodniku, w ogrodzie, na schodach i balkonach. Płytki granitowe w szarym kolorze mają format 60x60x1,5 cm. Wykończenie płomieniowane sprawia, że powierzchnia jest antypoślizgowa, ostra w dotyku i chropowata. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdza się na zewnątrz.
ELEGANCKIE PŁYTKI GRANITOWE. Antypoślizgowe płytki granitowe New w wykończeniu płomieniowanym 60x60x1,5 cm stanowią połączenie gustu i elegancji. Nie bez znaczenia jest doskonała jakość płytek, co daje pewność wieloletniego użytkowania, bez ryzyka zniszczenia powierzchni. Gustowne płytki doskonale podkreślają każdą przestrzeń.
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,67 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 12.67 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |