Stopień wapienny L828 Blue Limestone płomieniowany 150x33x2 cm
202,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Wytrzymały stopień wapienny został poddany płomieniowaniu – zwiększa to jego antypoślizgowość a na powierzchni kamienia pojawiają się charakterystyczne odpryski. Stopnie te potrafią wytrzymać zmienne warunki pogodowe jak i duże natężenie ruchu – idealny materiał na lata.
Informacje dodatkowe
| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.5 |
| Waga opakowania | 27 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany i szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | czarny i grafitowy |