Stopień granitowy / parapet G682 Yellow Pink polerowany 150x33x2 cm
183,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Szare stopnie granitowe z odcieniami koloru żółtego, idelne także jako parapet. W naszej ofercie dostępne w formacie 150x33x2. Powierzchnia polerowana, odporna na ekspoatacje, łatwa w utrzymaniu czystości. Stopnie granitowe są gwarancją wysokiej jakości i solidości, przeznaczone na każde warunki atmosferyczne.
Informacje dodatkowe
| Waga | 26,73 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 26.73 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | żółty i złoty |