Stopień granitowy Juparana Crystal polerowany 150x33x2 cm
158,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Nowa odsłona granitu w klasie premium, ciekawe użylenie i kolorystyka.
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 28 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet, taras, balkon |
| Kolor | szary i srebrny |