Płytki Marmur Tundra Grey Classic szlifowany 122x61x1,2 cm
DOSTEPNE ROZMIARY:
359,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Nowa pozycja w naszej ofercie. Szaro-srebrny marmur z niesamowitym użyleniem. Duży format i grubość tylko 12 mm. Powierzchnia gładka, satynowa.
Informacje dodatkowe
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| Długość | 122,00 cm |
| Szerokość | 61,00 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.744 |
| Waga opakowania | 22 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | szlifowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, schody, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |