Płytki Granit G684 Black Pearl płomieniowany 60x60x2 cm
299,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze czarnym w formacie 60x60x2 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 19,44 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 19.44 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, chodnik |
| Kolor | czarny i grafitowy, szary i srebrny |