Płytki Granit G664 Królewski Brąz płomieniowany 61×30,5×1,2 cm
167,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze brązu w formacie 61×30,5×1,2 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,58 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5.58 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, taras, balkon |
| Kolor | pomarańczowy i brązowy |