Płytki Granit Cielo De Marfil leather 61×30,5×1 cm
271,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytki granitowe Cielo De Marfil w połączeniu brązu, beżu i bieli z delikatnymi przeżyleniami. Płytki występują w formacie 61×30,5 cm i grubości 1 cm. Kamień posiada ciekawe wykończenie – tzw. leather, czyli delikatna skóra jak od pomarańczy, świetnie nadająca się na podłogę. Niewątpliwym atutem takiej struktury poza walorami estetycznymi jest bezpieczeństwo dzięki właściwościom antypoślizgowym.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy |