Płyta Węglowa Podłogowa Concrete Desert 60 x 60 cm
129,00 zł /szt.
Opis

Płyty Węglowe – nowoczesne wykończenie podłóg
Płyty Węglowe Podłogowe to nowoczesny materiał wykończeniowy przeznaczony wyłącznie do zastosowań podłogowych. Wyróżniają się unikalnym wzorem, który pozwala uzyskać efekt jednolitej, nieprzerwanej powierzchni.
Dzięki pełnej wodoodporności płyty doskonale sprawdzają się również w strefach mokrych, takich jak kabiny prysznicowe czy okolice wanien.
Płyty Węglowe w formacie 60 × 60 cm przeznaczone są wyłącznie do zastosowań podłogowych.
Jeśli zależy Ci na spójnym efekcie również na ścianie, warto dobrać wzór spośród Płyt Węglowych w Formacie 120 × 60 cm.
ZASTOSOWANIE PŁYT WĘGLOWYCH – MOŻLIWY MONTAŻ NA STARE PŁYTKI

Jak przycinać i montować Płyty Węglowe
Do precyzyjnego docinania najlepiej sprawdzi się szlifierka kątowa wyposażona w tarczę diamentową lub piła z prowadnicą, która umożliwia uzyskanie równej krawędzi.
Montaż wykonuje się przy użyciu dedykowanego kleju – Dedykowany Klej do Płyt Węglowych. Preparat należy nanieść pacą zębatą – bezpośrednio na ścianę lub na spodnią warstwę materiału.
W pomieszczeniach suchych możliwy jest montaż płyt na styk, bez konieczności fugowania. W strefach wilgotnych, takich jak łazienki czy kabiny prysznicowe, łączenia należy zabezpieczyć silikonem. Narożniki powinny być docinane pod kątem 45°, a następnie zabezpieczone silikonem lub Listwami Wykończeniowymi.
Informacje dodatkowe
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 0,5 cm |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Klasa ścieralności | AC5 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,44 |
| Waga opakowania | 14 kg |
| Ilość szt. w opakowaniu | 4 |
| Rodzaj powierzchni | matowa |
| Miejsce stosowania | łazienka, pokoje, salon |