Mozaika marmurowa Rain Forest Brown 30x30x1 cm
30,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Brązowo-beżowa mozaika z marmuru o rozmiarze kostek 4,8×4,8 cm, powierzchnia polerowana.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,47 kg |
|---|---|
| Długość | 30,00 cm |
| Szerokość | 30,00 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.09 |
| Waga opakowania | 2.47 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy, wielokolorowy |