Stopień z łupka Panther Black naturalny 150x33x2 cm
263,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Łupek – nazwą tą oznaczana jest grupa kamieni naturalnych charakteryzująca się złupkowacaniem, umożliwiającym uzyskanie charakterystycznej dla tego materiału powierzchni. Łupki dzielimy ze względu na ich pochodzenie na metamorficzne (krystaliczne) oraz osadowe. W zależności od rodzaju możemy stosować łupki na powierzchniach wewnętrznych, oraz na elewacjach zewnętrznych a również jako pokrycie dachowe. Bardzo zróżnicowana kolorystyka nawet pojedynczych płyt, pozwala na komponowanie niepowtarzalnych powierzchni.
Informacje dodatkowe
| Waga | 26,73 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 26.73 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | łupki |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | czarny i grafitowy |