Stopień / Blok granitowy Fustone płomieniowany 130x35x15 cm
419,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Informacje dodatkowe
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Długość | 130,00 cm |
| Szerokość | 35,00 cm |
| Grubość | 150,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.46 |
| Waga opakowania | 180 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |