Podstopień trawertynowy Classic szlifowany 135×16,5×2 cm
105,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Informacje dodatkowe
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Długość | 135,00 cm |
| Szerokość | 16,50 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.223 |
| Waga opakowania | 8 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | szlifowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | kremowy i beżowy |