Podstopień granitowy G603 New Bianco Cristal polerowany 150×16,5×2 cm
85,00 zł /szt.
Opis
PODSTOPIEŃ GRANITOWY NEW Z ELEGANCKIM POLEROWANYM WYKOŃCZENIEM Polerowany podstopień z granitu w modelu G603 to przykład produktu, jaki łączy w sobie nieśmiertelną klasykę z nowoczesnością. Bardzo popularny wzór na płytce został mocno uwydatniony dzięki eleganckiemu, gładkiemu wykończeniu, które nie tylko pięknie się prezentuje, ale również sprawia, iż samo sprzątanie nie jest trudne. W praktyce utrzymanie w czystości płytek na schodach jest łatwe, dlatego też tego rodzaju podstopnie to dobry wybór nie tylko do domów, ale również do miejsc użyteczności publicznej.
\DEKORACYJNE PŁYTKI NA SCHODY: PODSTOPIEŃ Z GRANITU MODEL G603 Stylowy podstopień granitowy New z eleganckim polerowanym wykończeniem warto wykorzystać podczas remontu, ale nadaje się również do wykończenia zupełnie nowych schodów. Modny wzór i eleganckie, polerowane wykończenie sprawiają, że produkt wpisuje się idealnie w trendy, jakie obecnie obowiązują w aranżacjach wnętrz. Lustrzany efekt doskonale wydobywa piękny wzór na granicie, przez co płytki mają charakter mocno dekoracyjny.
Informacje dodatkowe
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 16,50 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.247 |
| Waga opakowania | 7 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | szary i srebrny |