Płytki Wapień French antykowany 56xFLx2,5 cm
241,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
* FL – Free Length (zmienna długość – od 28 do 84 cm).
Płytki posiadają wymiary: 56x84x2,5 cm, 56x70x2,5 cm, 56x56x2,5 cm, 56x42x2,5 cm, 56x28x2,5 cm 1.
Cała paleta zawiera = 15,52 m2.
Informacje dodatkowe
| Waga | 29,4 kg |
|---|---|
| Długość | 84,00 cm |
| Szerokość | 56,00 cm |
| Grubość | 25,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.47 |
| Waga opakowania | 29.4 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | antykowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | ogród |
| Kolor | wielokolorowy |