Płytki Trawertyn Silver Ash bębnowany 10x10x1 cm
178,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Kostki z trawertynu do dekoracji. Krawędzie są bębnowane, nieregularne.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Długość | 10,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.01 |
| Waga opakowania | 0.3 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy, szary i srebrny, wielokolorowy |