Płytki Trawertyn Light Premium bębnowany komplet 0,742 m2
303,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Porowata skala osadowa odmiana martwicy wapiennej. Doskonały materiał budowlany do dekoracyjnego wykańczania wnętrz. Dostępny w wielu formatach, barwach oraz o zróżnicowanym wykończeniu powierzchni i systemie modularnym roman opus. Format: 60×40; 40×40; 40×20; 20×20 gr.1,2 cm
Roman Opus – 1kpl. zawiera płyty:
A – 60×40 -1szt.,
B – 40×40 -2szt.,
C – 40×20 -1szt.,
D – 20×20 -2szt.
1kpl = 0,742m2
Informacje dodatkowe
| Waga | 19,5 kg |
|---|---|
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.742 |
| Waga opakowania | 19.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy |