Płytki Trawertyn Classic Light Piccolo bębnowany komplet 0,720 m2
185,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Porowata skala osadowa odmiana martwicy wapiennej. Doskonały materiał budowlany do dekoracyjnego wykańczania wnętrz. Dostępny w wielu formatach, barwach oraz o zróżnicowanym wykończeniu powierzchni.
Komplet zawiera płyty:
20x10x1 – 4 sztuki,
30x20x1 – 4 sztuki,
10x10x1 – 8 sztuk,
20x20x1 – 8 sztuk,
1 kpl = 0,720 m2.
Informacje dodatkowe
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.72 |
| Waga opakowania | 23 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy |