Płytki Marmurowe Royal White bębnowane komplet 0,742 m2
370,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytki marmurowe Royal White. Polecane do nowoczesnych wnętrz zarówno na podłogi jak i okładziny ścienne. Idealne do salonów, kuchni, holi i łazienek. Marmur Royal White komplet zawierający 4 formaty płytek do układania w zestawie.
Na komplet składają się formaty: 1 szt. x 40,6×61 cm, 2 szt. x 40,6×40,6 cm, 1 szt. x 20,3×40,6 cm, 2 szt. x 20,3×20,3 cm.
Cena dotyczy 1kpl. = 0,742m2
Informacje dodatkowe
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.742 |
| Waga opakowania | 23 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | biały |