Płytki Marmur Lilia Classic piaskowany 61×30,5×1,2 cm
163,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytki marmurowe w delikatnej beżowej kolorystyce. Piaskowane, naturalne wykończenie, które wymaga impregnacji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,92 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.19 |
| Waga opakowania | 5.92 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy |