Płytki Marmur Crema Nouva polerowany 61x61x1,3 cm
271,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytki marmurowe w kremowej i beżowej kolorystyce. Interesujące barwy i użylenie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 61,00 cm |
| Grubość | 13,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.372 |
| Waga opakowania | 11 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, schody, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy |