Płytki Granit Steel Grey leather 30,5×30,5×1 cm
167,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Premium granit w mały wygodnym formacie, satynowe wykończenie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Długość | 30,50 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.093 |
| Waga opakowania | 2.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja |
| Kolor | szary i srebrny |