Płytki Granit Premium Black polerowany FL (60-85)x40x1,3 cm
188,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Kamień naturalny o czarnej barwie z pięknymi elementami w polerowanym wykończeniu. Zmienna długość płytek od 60 do 85 cm.
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Grubość | 13,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.24 |
| Waga opakowania | 8.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja |
| Kolor | czarny i grafitowy |