Płytki Granit New Kashmir Cream leather 60x60x1,5 cm
264,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Jasny granit z unikalnym użyleniem. Powierzchnia satynowa.
Informacje dodatkowe
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 15 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja |
| Kolor | kremowy i beżowy, szary i srebrny |