Płytki Granit Kashmir Cream polerowany 60x40x1,5 cm
248,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Duży format granitu w klasie premium, powierzchnia gładka na wysoki połysk.
Informacje dodatkowe
| Waga | 8 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.24 |
| Waga opakowania | 8 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy, szary i srebrny |