Płytki dolomit Calacatta Isola Classic polerowany 61×30,5×1,2 cm
271,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Nowa pozycja w naszej ofercie. Stylowy i obłędnie piękny biały dolomit z oryginalnym użyleniem.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,58 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5.58 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | dolomity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, schody, sauna |
| Kolor | biały |