Płytka granit Viscon White polerowany 30,5×30,5×1 cm
188,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Krystalicznie gładkie płytki granitowe Viscon White w wersji polerowanej o wymiarze 30,5×30,5 cm i grubości 10mm. Krawędzie są fazowane na 2mm. Idealny kamień naturalny na wykończenie powierzchni, żeby nadać jej ponad przeciętny, ekskluzywny wygląd.
Materiał w najwyższym gatunku jakości, odporny na warunki pogodowe oraz drobne uszkodzenia mechaniczne – granit jest jednym z najtwardszych i niezawodnych kamieni naturalnych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Długość | 30,50 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.093 |
| Waga opakowania | 2.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja |
| Kolor | szary i srebrny |