Płyta Tarasowa Gresowa Zoya Calstone Ivory 59,7 x 59,7 x 2 cm
139,00 zł /m²
Opis
Płyta Tarasowa 59,7 x 59,7 x 2 cm
Płyta Tarasowa 59,7×59,7×2 cm to płyta tarasowa z gresu o grubości 2 cm, przeznaczona do intensywnego użytkowania na zewnątrz. Minimalistyczną estetykę z parametrami, które liczą się w praktyce: mrozoodpornością, uniwersalny format, łatwy do zaplanowania i docinania, odporność na ścieranie oraz stabilnością wymiarową.
Zastosowanie
Na zewnątrz: tarasy, balkony, patia, ścieżki ogrodowe, strefy wejścia do domu.
Strefy mokre i zmienne warunki: okolice ogrodu zimowego, pergole, przejścia między domem a ogrodem.
Projekty komercyjne: ogródki restauracyjne, ciągi komunikacyjne, ekspozycje zewnętrzne.
Najważniejsze Cechy Gresu 2 cm
Mrozoodporność i odporność na warunki atmosferyczne – odpowiednia do użytkowania przez cały rok.
Wysoka odporność na ścieranie – dobra do miejsc o częstym ruchu.
Stabilna grubość 2 cm – ułatwia montaż i pozwala uzyskać pewne podparcie.
Łatwa pielęgnacja – nie wymaga impregnacji jak kamień naturalny.
Montaż
Płyty Tarasowe 2 cm możesz układać na Wspornikach Tarasowych,na podsypce (żwir/piasek-cementy) lub na kleju mrozoodpornym. Dobór metody zależy od podłoża, spadków, odwodnienia oraz tego, czy chcesz poprowadzić instalacje pod posadzką (np. oświetlenie).
Pielęgnacja i Czyszczenie
Do mycia bieżącego używaj wody z łagodnym środkiem o neutralnym pH.
Unikaj preparatów silnie kwasowych i wybielaczy, jeśli nie są przeznaczone do gresu.
Przy trudniejszych zabrudzeniach (tłuszcz, osad) stosuj dedykowane środki do płytek gresowych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Długość | 59,7 cm |
| Szerokość | 59,7 cm |
| Grubość | 2 cm |
| Gatunek | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,44 m2 |
| Ilość szt. w opakowaniu | 4 |
| Rodzaj powierzchni | Matowe, Antypoślizgowe |
