Mozaika marmurowa Atlantic Grey 30,5×30,5×1 cm
34,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Seria Atlantic Grey jest inspirowana naturalną delikatnością i maestrią szarego koloru w stonowanej wersji. Do tego dodamy majestat “Morza Atlasa”, czyli mitologicznej greckiej nazwy Oceanu Atlantyckiego. To połączenie nadaje kamieniu malowniczość, powagę i dostojność. Wybór Atlantic Greya to synonim prestiżu. Mozaikę można położyć np. w kuchni, w łazience, w saunie, na basenie itp.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,47 kg |
|---|---|
| Długość | 30,50 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.093 |
| Waga opakowania | 2.47 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | szlifowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |