Trawertyn Scabos szczotkowany i dłutowany komplet 0,742 m2
300,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Komplet trawertynowy o powierzchni szczotkowanej, krawędzie nieregularne, dłutowane.
Informacje dodatkowe
| Waga | 23,77 kg |
|---|---|
| Długość | 0,00 cm |
| Szerokość | 0,00 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.742 |
| Waga opakowania | 23.77 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy, wielokolorowy, żółty i złoty |