Stopień trawertynowy Silver Ash szlifowany z bullnose 135x33x3 cm
234,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Cena za skonfigurowany parapet:
0,00 zl
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Bestsellerowy kamień w formie stopnia z wykończeniem szlifowanym, gładkim.
Informacje dodatkowe
| Waga | 33,33 kg |
|---|---|
| Długość | 135,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.446 |
| Waga opakowania | 33.33 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | szlifowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | szary i srebrny |