Stopień marmurowy Crema Marfil New polerowany z bullnose 135x33x3 cm
263,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Cena za skonfigurowany parapet:
0,00 zl
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Eleganckie marmurowe stopnie z gładką powierzchnią na wysoki połysk.
Informacje dodatkowe
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Długość | 135,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.446 |
| Waga opakowania | 40 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | kremowy i beżowy |