Stopień kwarcyt Silver Grey leather 150x33x2 cm
190,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Cena za skonfigurowany parapet:
0,00 zl
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Stopień kamienny z kwarcytu posiada ciekawe wykończenie – tzw. leather, czyli delikatna skóra jak od pomarańczy, świetnie nadająca się na podłogę. Niewątpliwym atutem takiej struktury poza walorami estetycznymi jest bezpieczeństwo dzięki właściwościom antypoślizgowym.
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 28 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | kwarcyty |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | szary i srebrny |