Stopień granitowy / parapet Black Galaxy polerowany 150x33x2 cm
306,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Czarny, ekskluzywny stopień granitowy o standardowych wymiarach 150x33x2 cm do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Doskonale gładka powierzchnia z niesamowitym połyskiem i migoczącymi drobinkami kwarcytu nada niepowtarzalnego wyglądu. Piękno samo w sobie, określane przez naszych klientów jako „czarny diament”. Zapraszamy do przejrzenia galerii produtku.
Informacje dodatkowe
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 29 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | czarny i grafitowy |