Stopień granitowy Maple Red G562 polerowany 150x33x2 cm
176,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Cena za skonfigurowany parapet:
0,00 zl
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Stopnie z granitu w wykończeniu polerowanym w formacie 150x33x2 cm, idealne również jako parapet. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwumilimetrową fazą.
Informacje dodatkowe
| Waga | 22,48 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.5 |
| Waga opakowania | 22.48 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | czerwony i bordowy |