Stopień granitowy G684 Black Pearl płomieniowany 150x33x2 cm
220,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Stopnie z granitu w wykończeniu płomieniowanym w formacie 150x33x2 cm, o chropowatej, ostrej w dotyku powierzchni antypoślizgowej. Idealnej na zewnątrz. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą.
Informacje dodatkowe
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1.3 |
| Waga opakowania | 29 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | czarny i grafitowy |