Stopień granitowy G603 New Bianco Cristal polerowany 150x33x2 cm
142,00 zł /szt.
Opis
Stopnie z granitu szarego, w wykończeniu polerowanym w formacie 150x33x2 cm, o gładkiej powierzchni, z wysokim lustrzanym połyskiem ukazującym całe piękno i uwydatniającym kolorystykę kamienia do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą. STOPIEŃ GRANITOWY NEW BIANCO CRISTAL Z LUSTRZANYM POŁYSKIEM Stopień granitowy New Bianco Cristal z lustrzanym połyskiem jest stosowany zarówno w środku wnętrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu stworzymy schody prosto z naszych marzeń, które jednocześnie będą bezpieczne dla użytkowników. Kolor srebrny i szary pasuje praktycznie do każdego otoczenia. Schody tego typu przyciągają wzrok i podkreślają charakter przestrzeni. Stopnie z szarego granitu mają polerowane wykończenie w formacie 150x33x2 cm. Gładka powierzchnia i wysoki lustrzany połysk to kolejne cechy produktów. GUSTOWNE STOPNIE GRANITOWE Granit to materiał wdzięczny i elegancki, który ma niezwykle szerokie zastosowanie. Stopień granitowy New Bianco Cristal z lustrzanym połyskiem uwydatnia kolory kamienia i ukazuje całe piękno otoczenia. Do wyboru mamy wykończenie polerowane lub płomieniowane. Czoło stopnia w każdym wypadku jest estetyczne i wypolerowane. Wykończenie wiąże się z zastosowaniem dwu milimetrowej fazy. Stopnie granitowe spełniają oczekiwania odbiorców.
Informacje dodatkowe
| Waga | 26,73 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 26.73 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | szary i srebrny |