Stopień granitowy G603 New Bianco Cristal płomieniowany 180x35x3 cm
205,00 zł /szt.
Opis
Stopnie z granitu w wykończeniu płomieniowanym w formacie 180x35x3 cm, o chropowatej, ostrej w dotyku powierzchni antypoślizgowej. Idealnej na zewnątrz. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą.
ANTYPOŚLIZGOWY STOPIEŃ GRANITOWY NEW BIANCO CRISTAL W WYKOŃCZENIU PŁOMIENIOWANYM. Antypoślizgowy stopień z granitu stanowi idealne połączenie nienagannej estetyki z wysoką wytrzymałością. Może stanowić niebanalną alternatywę dla tradycyjnych materiałów wykorzystywanych do budowania schodów. Antypoślizgowy stopień granitowy New Bianco Cristal w wykończeniu płomieniowanym stanowi bezpieczny wybór dla dzieci oraz osób starszych. Jego kolorystyka sprawia, że wkomponuje się w elementy modernistycznej architektury. W razie potrzeby może być łączony z innymi płytkami wykonanymi z granitu.
GRANIT – NATURALNA TRWAŁOŚĆ. Granit jest uznawany za jeden z najtwardszych kamieni na świecie. Można go stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Wykazuje wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz oraz silne promieniowanie słoneczne. Ze względu na swoją trwałość zda egzamin w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Granit płomieniowany jest trudny do zabrudzenia i nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Długość | 180,00 cm |
| Szerokość | 35,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.63 |
| Waga opakowania | 51 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | szary i srebrny |