Stopień granitowy G603 New Bianco Cristal płomieniowany 150x33x2 cm
149,00 zł /szt.
Opis
Stopnie z granitu w wykończeniu płomieniowanym w formacie 150x33x2 cm, o chropowatej, ostrej w dotyku powierzchni antypoślizgowej. Idealnej na zewnątrz. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą.
STOPIEŃ GRANITOWY NEW O CHROPOWATEJ POWIERZCHNI ANTYPOŚLIZGOWEJ. Stopień granitowy New o chropowatej powierzchni antypoślizgowej znajduje zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz. Płomieniowana powierzchnia doskonale się prezentuje i przyciąga wzrok użytkowników. Barwy szare i srebrne pasują praktycznie do każdego otoczenia. To połączenie stylu i elegancji. Schody tego typu zapewniają bezpieczeństwo odbiorcom. Format produktu to 150x33x2 cm, a wykończenie płomieniowane nadaje całości charakteru. Na zewnątrz świetnie sprawdzi się ostra w dotyku i chropowata powierzchnia antypoślizgowa. Zarówno wykończenie polerowane, jak i płomieniowane spełnia oczekiwania klientów. Czoło stopnia zostało wypolerowane i efektownie wykończone za pomocą dwumilimetrowej fazy.
WYJĄTKOWE STOPNIE GRANITOWE. Stopień granitowy New o chropowatej powierzchni antypoślizgowej to spełnienie oczekiwań każdego odbiorcy. Produkt odznacza się bardzo dobrą jakością i odpornością na działanie wszelkich czynników. Eleganckie stopnie są stosowane w wielu miejscach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 26,73 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 26.73 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | szary i srebrny |