Stopień granitowy G602 Bianco Sardo polerowany 150x33x2 cm
146,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Opis
PŁYTY GRANITOWE 2 CM NA STOPNIE – STYLOWE I BEZPIECZNE SCHODY W TWOIM DOMU. Schody mogą być ważnym elementem dekoracyjnym, ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo ich użytkowania. Płyty granitowe 2 cm na stopnie schodów to propozycja, która łączy w sobie gwarancję bezpieczeństwa z dużymi walorami wizualnymi. Jasnoszary granit z powodzeniem wpisze się w każde otoczenie, zarówno klasyczne, jak i bardzo nowoczesne. Jest odporny nawet na bardzo intensywną eksploatację, nie wyciera się i nie robi się śliski nawet po wielu latach. Przy tym stosunkowo łatwo utrzymać go w czystości. Płyty granitowe 2 cm na stopnie można kłaść zarówno na schodach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, są bowiem w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych.
GDZIE JESZCZE SPRAWDZĄ SIĘ PŁYTY GRANITOWE 2 CM NA STOPNIE? Grube na 2 cm płyty granitowe na stopnie schodów można wykorzystać też do tworzenia innych dekoracji. Ich rozmiar – 150×33 cm czyni je idealnymi do wykończenia parapetów. Takie płyty granitowe widuje się także w saunach, gdzie stanowią element dekoracyjny i są uzupełnieniem drewnianego wykończenia wnętrz. Oczywiście można stosować je także na podłogach, choć tu w grę wchodzą przede wszystkim balkony i tarasy, rzadziej wnętrza budynków. Mogą też być stosowane na chodnikach i podjazdach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 27 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |