Stopień granitowy Fustone płomieniowany 150x33x3 cm
129,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Stopnie z granitu w wykończeniu płomieniowanym w formacie 150x33x3 cm, o chropowatej, ostrej w dotyku powierzchni antypoślizgowej. Idealnej na zewnątrz. Zarówno w wykończeniu polerowanym jak i płomieniowanym czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą.
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,96 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 12.96 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, taras, balkon, chodnik |
| Kolor | szary i srebrny |