Stopień granitowy Cielo de Marfil leather 150x33x2 cm
293,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Beżowe, jasno-brązowe, z dodatkiem żółto-złotych akcentów, stopnie z granitu o wymiarach 150×33 cm i grubości 2cm. Powierzchnia typu leather to gładkie wykończenie z wyczuwalnymi naturalnymi żyłami kamienia. Solidne stopnie w bardzo ciekawej kolorystyce, nadadzą piękna i prestiżu. Materiał nadaje się do zastosowania na schodach wewnętrzych i zewnętrznych, również jako parapet.
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 28 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy, żółty i złoty |