Stopień granitowy Black Andesit płomieniowany 150x33x2 cm
256,00 zł /szt.
Skonfiguruj swój parapet
Cena za skonfigurowany parapet:
0,00 zl
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Czarne stopnie z granitu w wykończeniu płomieniowanym w formacie 150x33x2 cm, o antypoślizgowej powierzchni. Czoło stopnia jest wypolerowane i bardzo estetycznie wykończone dwu milimetrową fazą. W galerii produktu znajduje się zdjęcie po zastosowaniu impregnatu z efektem mokrego kamienia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 33,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.495 |
| Waga opakowania | 28 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | czarny i grafitowy |