Podstopień granitowy Royal Juparana polerowany 150×16,5×2 cm
139,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Oryginalny podstopień granitowy Royal Juparana o wymiarach 150×16,5×2 cm o gładkiej, polerowanej powierzchni z wysokim połyskiem. Ciekawe wzornictwo popularnego i wysoce cenionego granitu, którym swym pięknem będzie podkreślał estetykę pomieszczenia. Specjalna selekcja zapewnia najwyższą jakość produktu, a kolorystyka, ziarnistość i użylenie jest bardzo podobne do stopni granitowych Viscon.
Informacje dodatkowe
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 16,50 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.247 |
| Waga opakowania | 14 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody |
| Kolor | szary i srebrny |