Podstopień granitowy G682 Yellow Pink polerowany 150×16,5×2 cm
139,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Element kamienny do wykorzystania przy schodach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Długość | 150,00 cm |
| Szerokość | 16,50 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.248 |
| Waga opakowania | 14 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | schody, parapet |
| Kolor | żółty i złoty |