Płytki Wapień Lime Yellow bębnowany i półszlifowany 20x20x2 cm
170,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Wapienne płytki w żółtej i szarej kolorystyce dostępne w małym formacie. Krawędzie są nieregularne, bębnowane. Powierzchnia naturalna, wygładzona.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,16 kg |
|---|---|
| Długość | 20,00 cm |
| Szerokość | 20,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.04 |
| Waga opakowania | 2.16 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | szlifowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny, wielokolorowy, żółty i złoty |