Płytki Wapień Emelas szczotkowany 30x10x1 cm
220,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Jasne cegiełki w formacie 10×30,5 cm z białego wapienia, brzegi płytek są proste, cięte maszynowo.
Informacje dodatkowe
| Waga | 32,4 kg |
|---|---|
| Długość | 30,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 30 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.9 |
| Waga opakowania | 32.4 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | ściana, elewacja |
| Kolor | biały |