Płytki Wapień Emelas Beige szczotkowany 61x61x1,2 cm
285,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Jasno beżowy wapień w płytkach w wykończeniu szlifowanym, gładkim, matowym. Idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Jasny, ciepły kolor tych płyt wapiennych nadadzą wnętrzu bardzo przytulny wygląd. Idealny do łazienek, kuchni, salonów do stosowania zarówno na ściany jak i podłogi.
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,392 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 61,00 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.372 |
| Waga opakowania | 13.392 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy |