Płytki wapień Black Limestone bębnowane 60x60x2,2 cm
209,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytki wapienne Black Limestone bębnowane o grubości 2,2 cm. Płytki w rozmiarach: 60×60 cm. Wapień to uniwersalne rozwiązanie na atrakcyjny i stylowy balkon, taras lub do zastosowania w ogrodzie jako ścieżka lub dekoracja.
Informacje dodatkowe
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 22,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 16 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | wapienie |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, taras, balkon, ogród |
| Kolor | czarny i grafitowy |
| Importer | Ramstone |